spiritual response therapy

srt

Opakují se vám v životě situace, které už nechcete dokola prožívat? Problémový vztah v partnerství, konflikty s dětmi nebo rodiči, nepříjemnosti v práci, nedostatek financí. Tyto situace nám jsou zrcadlem sebe sama. Prožitkem a rozdefinováním okolností, které nechceme, pochopíme, co vlastně chceme.

spiritual response therapy

Jednoduše pochopit

Opakují se vám v životě situace, které už nechcete dokola prožívat? Problémový vztah v partnerství, konflikty s dětmi nebo rodiči, nepříjemnosti v práci, nedostatek financí. Tyto situace nám jsou zrcadlem sebe sama. Prožitkem a rozdefinováním okolností, které nechceme, pochopíme, co vlastně chceme. Snaha a vůle nalézt vyústění nám může být kvalitním startem. Koncept osobní zodpovědnosti přesahuje vše, co říkáte, děláte nebo si myslíte. Patří sem i to, co říkají, dělají nebo si myslí druzí a objeví se to ve vašem životě. Spoluvytváříme svou vlastní realitu a děje se to zcela nevědomě. Proto můžete myslet pozitivně celý život a přesto být na mizině. 

Komunikací s Vyšším já, Duchovní radou a Rodinou duše nacházíme smlouvy, sliby, prohlášení a prokletí, která nejsou omezena časem a prostorem a platí tedy stále, po všechny inkarnace. Jsou to programy, které nás již brzdí v duchovním vývoji a tedy určena k transformaci se souhlasem vašeho Vyššího Já. Očista metodou SRT je velmi silný proces vyhledávání a odstranění škodlivých programů z tohoto života, z minulých životů, paralelních životů, paralelního universa a budoucích životů. Práce, kterou děláme, má u většiny lidí obvykle značný efekt. Díky tomu už došlo k mnoha mentálním, emocionálním a duchovním uzdravením.

 

ADRESA

Mírové náměstí 15, 466 01 Jablonec n/n

TELEFON

+420 773 584 312

OTEVÍRACÍ DOBA

PODLE OBJEDNÁNÍ